Yavuz ve Yayman’dan Karayolları Bölge Müdürüne Teşekkür
17-09-2022 Bu haber 28 kez okundu

BAŞKAN YAVUZ VE MİLLETVEKİLİ YAYMAN KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU  


Ak Parti Hatay Milletvekili ve T.B.M.M. Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman Kırıkhan’a yapılan yatırımlardan dolayı Karayolları Bölge Müdürlüğüne teşekkür ziyaretinde bulundu.  


Ziyaret programı kapsamında DSİ Adana 6. Bölge Müdürü Ahmet Ersin Gökçe, Karayolları Genel Müdürlüğü Mersin 5. Bölge Müdürü Mehmet Fidan ve Karayolları Adana bölge 57. Şube şefi Abdulhakim Polat ziyaret edildi.  


Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “ Değerli hemşerilerim. Bugün DSİ Adana 6. Bölge Müdürü Ahmet Ersin Gökçe, Karayolları Genel Müdürlüğü Mersin 5. Bölge Müdürü Mehmet Fidan ve Karayolları Adana bölge 57. Şube şefi Abdulhakim Polat’ı ziyaret ettik.Ziyarette Beyazıd-I Bestami Hz. Türbe yolunu yaptıkları için Karayolları Bölge Müdürümüze, Delibekirli Deresinin yatırım programına alınıp ile ihale sürecinin başlatılmasından dolayı DSİ Bölge müdürlerimize teşekkürlerimizi sunduk. Bu güzel yatırım ve hizmetler ilçemize hayırlı olsun.Bu güzel hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında destek olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, ilgili bütün Bakanlarımıza, Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’a, Karayolları - DSİ Genel ve Bölge Müdürlerimize kısaca emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim. Allah’ın izniyle durmak yok yola devam."
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

www.hatayyildizgazetesi.com

HAK'TAN VE HALK'TAN YANA GAZETECİLİK

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0542 406 31 31

Whatsapp İhbar Hattı : 0532 622 01 31

E-Posta : hatayyildizgazetesi@gmail.com