MYP Ankara İl Başkanı Özdamar gündemi değerlendirdi
08-09-2022 Bu haber 415 kez okundu

Milli Yol Partisi Ankara İl Başkanı ve MKYK üyesi Serhad Özdamar, gazetemizin Ankara il temsilciliğine çalışmaları hakkında ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.


Milli Yol Partisi Ankara il Başkanı Serhad Özdamar il kongresi sonrasında hemen çalışmalarını hızlandırarak Ankara’nın birçok ilçesinde ilçe teşkilatlarının kurulması konusunda titizlikle çalıştıklarını, birçok ilçenin görevlendirmelerini tamamladıklarını, bu arada İl teşkilatı içerisinde yönetim kurullarının da belirlendiğini ifade etti.


Bu yoğun çalışma temposunda halkla da istişareler için esnaf ziyaretlerini, hane ziyaretlerini de ihmal etmediklerini belirten Özdamar, dedi,“Vatandaşlarımızla sohbet ettiğimizde Milli Yol Partisini neden kurdunuz diye soranlar oluyor, cevabımız çok net. 126 partiyi 127 yapmak gibi bir hesabın içinde değiliz. Biz bu saltanat düzenini İnkılabi bir ruhla değiştirmek için yola çıktık diyoruz. Bu cevabımız dahi vatandaşın teveccühünü almaya yetiyor.” İfadelerini kullandı. Son günlerde gündemde olan konular hakkında da görüş belirten Özdamar; “Ekonomik olarak, liyakatsizlik olarak, adaletsizlik olarak Ülkenin hali ortada ülkede 5 milyon vatandaşın 2 bin tl borcunu ödeyemediği bir döneme gelinmiş, hali hazır Hükümet bunu ballandıra ballandıra anlatıyor. 2 bin Lirasını biz ödeyeceğiz diye içler acısı durumdan vazife edinen bu iktidar vatandaşın aklıyla adeta dalga geçiyor. Her zaman ki gibi Vatan millet edebiyatı yaparak Yunanistan ile savaşa girilecek iddialarıyla, beka sorununu tekrar gündeme taşıyarak, seçmen tabanına popülerist girişimlerde bulunuyor, lakin vatandaş artık bunlara inanmıyor, Cumhurbaşkanı işsizlik yok diye hem aklımızla hem de yarınımız olan gençlerimizle alay ediyor. Bu ülkenin gençlerine, geleceğini yurtdışında aramak zorunda olduğu bir ülke inşa etmekten artık vazgeçsinler. Geçen gün yaptığı açıklamada Ülkücü Genel Başkanımız Remzi Çayır Sedat Peker ifşaatlarına susmadı Erdoğan'a patladı "Arlanma yok, utanma yok, Hâlâ gerçekleri milletten gizlemeye çalışıyorlar.  kimseden ses yok, bu hükümetin miyadı dolmuştur” dedi.


   ÜLKÜCÜ HİÇ BİR PARTİNİN UŞAĞI DEĞİL, DAVANIN BEKÇİSİDİR   


 


Seçimi kaybedeceğini anlayan iktidarın, din, vatan, millet, bayrak gibi ülkücüler için kutsal değerleri yeniden diline doladığının altını çizen Özdamar; "Ülkücülerin yanında çanta olmuş, sağında, solunda kambur olmuş, Vatan Millet edebiyatı yapan çakma Ülkücüler başka Partilerin sığıntısı olmuş gölgesine ve korumasına girmiş olmayacak. Ülkücü hiç bir partinin uşağı değil davanın bekçisidir Bu yüzdendir ki Ülkücü Hareketin son Lideri Milli Yol Partisi Genel Başkanı Sayın Remzi Çayır’dır ve bizlerde Milli Yol Partisi çatısı altında toplandık, gerçek ülkücüleri, Muhsin sevdalılarını, vatan sevdalılarını Milli Yol Partisi’ne siyaset yapmaya davet ediyoruz, artık bu ülkeyi ülkücülerin yönetme zamanı gelmiştir.”dedi
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

www.hatayyildizgazetesi.com

HAK'TAN VE HALK'TAN YANA GAZETECİLİK

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0542 406 31 31

Whatsapp İhbar Hattı : 0532 622 01 31

E-Posta : hatayyildizgazetesi@gmail.com