Milli Yol Partisi Ankara İl Başkanı Özdamar ‘'Çare Milli Yol’dur’'
19-09-2022 Bu haber 195 kez okundu

Milli Yol Partisi Başkanlık Divan Üyesi ve Ankara İl Başkanı Serhad Özdamar Gazetemizin Ankara ofisine gerçekleştirdiği ziyaretinin sonrasında Gazetemizin Ankara Temsilcilerini Milli Yol Partisi Ankara İl Başkanlığında ağırladı.


Milli Yol Partisi Başkanlık Divan Üyesi ve Ankara İl Başkanı Serhad Özdamar ile gündeme dair kısa bir görüş alışverişinde bulunan Ankara İl Temsilcimiz Feyza Şimşek’e gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.


İktidarın 20 yılda ülkeyi uçurumun kenarına getiren borç ve faiz ekonomisinin etkilerinin ülkedeki mevcut nüfusun yüzde 90’ı üzerinde yarattığı olumsuz Ekonomik etkilerin sokaktaki yansımasını yaptıkları vatandaş ziyaretlerinde gördüklerini belirten Milli Yol Partisi Başkanlık Divan Üyesi ve Ankara İl Başkanı Serhad Özdamar; “Türk siyasetinde yeni yer alan ve ülke genelinde en hızlı teşkilatlanan parti olan Milli Yol Partisi’nin birinci hedefi sistem değişimine gitmektir. Mevcut sistem, iyi insanı kötü hale getiren bir yapı haline geldi. Bundan dolayı sisteme alternatif model önerisini Milli Yol Partisi alternatif ekonomi modeliyle ortaya koyacaktır. Milli Yol Partisi’nin İtiraz ettiği sistemdir, kişisel çıkarları, yolsuzlukları, haksızlıkları, adaletsizlikleri, liyakatsizlikleri bitirmek için yola çıktık.” Dedi.


Halkın dikkate alması gereken hususları önemle vurgulayan Milli Yol Partisi Başkanlık Divan Üyesi ve Ankara İl Başkanı Serhad Özdamar; “Sizi borçlandıracak siyasi partiler size ve devlete ihanet eden partilerdir. Borçlarınızı bitirecek olan ve sürekli borçlanmanın önüne geçirecek alternatif model kuracak olan partiler ise refahınızı yükseltecek olan partilerdir. Göreceksiniz, bugün ifade ettiğimiz bu hakikatleri Türk siyasetine egemen kılarak isteseler de istemeseler de mevcut borç ve faiz modelini değiştireceğiz. Ülkede en büyük sorunlardan olan ekonomi, işsizlik ve adalet konularında alternatif model çalışmalarımız devam etmekte, Milli Yol Partisi olarak bizler halkla buluşurken, partimizin ar-ge birimleri gece gündüz, Cumartesi Pazar demeden ülkenin bu sıkıntılı süreçten nasıl çıkarılacağı konusunda çalışıyor, bütün amacımız bu iktidar döneminde 20 yılda sistemin getirdiği sıkıntılara çözüm üretebilmek. Bunun için Muhsini bir vatan sevdasıyla, ülkücü yürekler tam kadro mesai menfumu gözetmeden çalışıyor. Çare Milli Yol’dur, çare Milli Yol Partisinin ülkücü kadrolarıdır.” dedi.


Milli Yol Partisi Başkanlık Divan Üyesi ve Ankara İl Başkanı Serhad Özdamar açıklamalarının devamında; “Mevcut iktidar sahipleri yine İnsanların manevi duygularıyla oynamaya başladılar, vatandaşlarımız için kutsal olan değerleri yeniden dillerine doladılar, memleket meselesi, beka, vatan, bayrak diyerek siyaset yapıyorlar. Bunu yapmayın yeter, inanın bu memleketin evlatları sizden daha iyi sahip çıkar vatanına, bayrağına, Sizin en büyük meseleniz devamı tehlikeye giren saltanatınız ve koltuklarınız, bu vatan evlatları artık sizin beka meselesi, vatan, bayrak meselesi diyerek koltuklarınızı korumaya çalıştığınızı görüyor, o yüzdendir ki Milli Yol Partisi ülke genelinde bu kadar büyük bir teveccüh ile karşılandı. Liyakatin, adaletin ve üretimin tahsis edildiği bir düzene az kaldı. Umudunuzu asla yitirmeyiniz, Umut Milli Yol Partisi’dir, onun Ülkücü Lideri Remzi Çayır’dır ve Ülkücü kadrolarıdır” dedi.


Gazetemizin Ankara Temsilcilerini Milli Yol Partisi Ankara İl Başkanlığında ağırlayan Serhad Özdamar’a göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlikleri için Hatay Yıldız Gazetesi Yayın Ailesi adına teşekkür eder, görevinde muvaffakiyetler dileriz.


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

www.hatayyildizgazetesi.com

HAK'TAN VE HALK'TAN YANA GAZETECİLİK

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0542 406 31 31

Whatsapp İhbar Hattı : 0532 622 01 31

E-Posta : hatayyildizgazetesi@gmail.com