Hatay YILDIZ Gazetesi 3 Yaşında
08-09-2022 Bu haber 26 kez okundu

Gazetemiz yayına başladığı ilk günden itibaren tarafsız, ilkeli ve dürüst yayın anlayışıyla bugünlere kadar geldi.


Bundan sonra da tarafsız, ilkeli ve dürüst yayın anlayışına devam edecek olan Hatay YILDIZ Gazetesi, “Hak’tan ve Halk’tan Yana Gazetecilik” anlayışıyla yayın anlayışından ödün vermeyeceğini her zaman taahhüt eder.Yayın hayatına başladığımız günden itibaren, renkli, rekabetçi ve tarafsız yayınlarımızla dikkatleri üzerimize topladık.


Hatay'da sık sık gündemi belirleyen haberlerimizle “Hak’tan ve Halk’tan Yana Gazetecilik” anlayışıyla sorumluğumuzu yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siyasi gündemi elinde tutan, kentte yaşanan tüm olayları okuyucusuna en hızlı ve tarafsız şekilde iletmeyi hedeflemiş, gece gündüz çalışan deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da hakkın ve halkın yanında olmaya devam edeceğiz.


Tarafsız, Bağımsız, ilkeli gazetecilik anlayışını benimseyen yayın politikamızla, kimseyi rencide etmeden hukuk kuralları çerçevesinde gazetemizin sütunlarına taşıdığımız haberlerimiz, herkes tarafından beğeniyle okunmakta.


Halkın takdirini ve güvenini üç yıl gibi kısa bir sürede sağlayan gazetemiz, yayın ahlakına uymaya ve tarafsız yayınına ilk yayına başladığı gün olduğu gibi devam edecektir....


Sizlerle nice uzun yıllara…


Güveniniz, Desteğiniz için teşekkürler…


Hatay YILDIZ Gazetesi


Yayın Ailesi  

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

www.hatayyildizgazetesi.com

HAK'TAN VE HALK'TAN YANA GAZETECİLİK

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0542 406 31 31

Whatsapp İhbar Hattı : 0532 622 01 31

E-Posta : hatayyildizgazetesi@gmail.com