Elçi 'Sokağın umuda ihtiyacı var ve umut Milli Yol'
16-09-2022 Bu haber 329 kez okundu

Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdulsamed Elçi, gazetemizin Ankara il temsilciliğini ziyaret ederek, Milli Yol Partisi’nin çalışmaları hakkında ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.


Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdulsamed Elçi Gazetemizin Ankara Temsilciliğinde ziyaretinde Milli Yol Partisi’nin ülke genelinde teşkilatlanma çalışmaları sırasında gördüğü teveccühün altını önemle çizerken, her gittikleri yerlerde vatandaşların Milli yol Partisi kadrolarına yeni bir yol, yeni bir umut olarak baktıklarını belirtti.


Ülkenin ve hükümetin gündemlerine de dikkat çeken Elçi gazetemizin Ankara Temsilciliğinde yaptığı açıklamalarda; “Ekonomik kriz dehşet verici bir boyutta. Sınırlarımız işgal edilmiş durumda. İçerde iç çatışma tehdidi haline gelmiş bir mülteci sorunu var. Gençlerimiz ülkeyi terk etmek için fırsat kolluyor. Sağlık alanında tam bir çöküş, Milli eğitim de içler acısı. Tüm bu sorunları çözmesi gereken siyaset kurumu maalesef halkına ihanet içerisinde. Saray kendi dar dünyasına haps olmuş yarı Tanrılık edası ile Aziz Milletimizi aşağılayan bir üslupla ve dahası tehditle bir 5 yıl daha iktidarda kalmak için her türlü aymazlığı yapmaya hazır. Muhalefet kendi siyasal ikbalinin hevesine düşmüş 6’lı masa savsatasıyla hükmedecekleri kukla bir cumhurbaşkanı seçme telaşında. Ve her iki ittifakta korkunç bir bütçe, korkunç bir medya desteği, devasa genel merkez binaları, sosyal medya orduları ve tüm imkanları ile siyaseti baskılayarak sesimizin duyulmasını halkla buluşmamızı engellemek için çaba sarf etmekte ama nafile…


  TÜM BUNLARA RAĞMEN BÜYÜYORUZ…


Türkiye’nin en büyük sorunu kendi milletine ihanet içerisinde olan siyaset kurumudur. Biz Milli Yol Partisi olarak doğru bir hedefe tüm sorunların ana kaynağı olan siyaset kurumunu değişim ve dönüşüme uğratmak bu ihanetten Türk milletini kurtarmak için kurulmuş bir siyasi partiyiz. Biz bir mecburlar hareketiyiz.


  İŞİMİZ ZOR AMA İMKANSIZ DEĞİL…


Elimiz tutuyor, gözümüz görüyor, aklımız düşünüyor. Biz bir varlık mücadelesi vereceğiz. Becerilerimizi yeteneklerimizi, imkanlarımızı, imkansızlıklarımızı aşarak hayatlarımızı ortaya koyarak bir mücadele sergileyeceğiz. Şimdi sorumluluk alacağız şimdi öne çıkacağız. Zırhlarımız maneviyatımız silahımız imanımız olacaktır. Ferasetinize güvenin yarınlar Büyük Türkiye'nin olacaktır... Hedefimiz 85 Milyon memleket evladının kalbinde, yeniden büyük Türkiye'nin kurulması meşalesinin yanmasıdır.” Dedi.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

www.hatayyildizgazetesi.com

HAK'TAN VE HALK'TAN YANA GAZETECİLİK

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0542 406 31 31

Whatsapp İhbar Hattı : 0532 622 01 31

E-Posta : hatayyildizgazetesi@gmail.com