pankart" />
DAVUTOĞLU SULTANBEYLİ’DE COŞKU İLE KARŞILANDI
19-09-2022 Bu haber 43 kez okundu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul Sultanbeyli'de partisinin düzenlediği kalabalık bir vatandaşın katılım gösterdiği mitinge katıldı.


"Yüzde 50 oyu bir kere aldın, bir daha alırsın. Adayımız Ahmet Davutoğlu" pankartının asıldığı alanda düzenlenen mitingde Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu'yla birlikte çıkıp partilileri selamladı.


AK Parti'nin İstanbul'daki kalesi Sultanbeyli'de geniş katılımla miting düzenleyen Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, "İktidara benim girdiğim seçimlerde de en büyük desteği vermiş Sultanbeyli’li kardeşlerimize sesleniyorum. Bu iktidar, sizin temiz hislerinizi, sizin temiz duygularınızı, dava olarak gördüğünüz her şeyi ihlal etti" dedi.


Davutoğlu, AKP'den ayrılış sürecine değinerek, “Bizi ihraç sürecine soktular ama biz milletin gönlüne girmişiz, bizi oradan kim ihraç edebilir dedik ve Gelecek Partisi'ni kurduk” ifadelerini kullandı. Davutoğlu, konuşmasının devamında “Biz baskılara boyun eğmeyenleriz. Biz yüzükle çıkılan yolda servet biriktirmeyenleriz. Biz yolsuzluğu her türlü yapanlardan değiliz. Biz gemilerle servet biriktirenler değil gemileri yakanlarız” dedi.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

www.hatayyildizgazetesi.com

HAK'TAN VE HALK'TAN YANA GAZETECİLİK

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0542 406 31 31

Whatsapp İhbar Hattı : 0532 622 01 31

E-Posta : hatayyildizgazetesi@gmail.com